fbpx

 
 

O nás

Wellness hotel Březůvky se nachází uprostřed přírody, v krásné vizovické krajině, na poklidném místě uprostřed Vizovických vrchů, které horopisně náleží k západním Karpatům. Velkoplošná území zahrnují dvě chráněné krajinné oblasti, Beskyd a Bílých Karpat, které se rozprostírají  cca na 30% území. CHKO Bíle Karpaty patří mezi šest biosférických rezervací UNESCO v republice. Na území kraje se také nachází množství přírodních rezervací, památek a pozoruhodností ve střední Evropě. V okolí hotelu najdete celou řadu turistických a cyklistických stezek. Jsme 10 minut od centra Zlín a 15-20 minut od ZOO Lešná a lázně Luhačovice. Wellness hotel Březůvky je ideální místo jak pro osobní relaxaci, tak i pro pořádaní nevšedních soukromých i firemních oslav a večírků.

Hlavním zájmem hotelu je, poskytnout našim hostům co nejvíce oddechu od všedních starostí a to i od starostí kolem rodin apod. Mnozí rodiče si rádi jednou za čas odpočinou od svých ratolestí a přijedou k nám načerpat nové síly a energii. Proto nedisponujeme dětskými postýlkami a nejsme schopni poskytnout ubytování rodinám s dětmi do 10 let. Domácí mazlíčky rovněž zanechejte doma, hotel ubytování s jakýmikoli domácími zvířaty nepovoluje.

Nejsme hotel, kde Vás obsluhuje personál v livreji, ani zde nenaleznete zlaté kliky a křišťálové lustry, ale za to si zde můžete užít nerušeného odpočinku v krytém bazénu o hloubce téměř 3 m, nebo vířivce ve skále, či sauně. Bazén i vířivka jsou vybaveny chromoterapií.
V těsné blízkosti bazénu, sauny a vířivky se nalézá venkovní terasa s posezením a palouk pro opalování.

Naše společnost převzala hotel do pronájmu na sklonku června 2018. Hotel sám je již starší a zub času jistě vykonal již své. Ale i když si v některých částech hotelu, které jsou pro veřejnost prozatím nepřístupné, povšimnete nedostatků, věřte, že usilovně pracujeme na jejich odstranění a zpřístupnění např. baru a posezení v bazénové hale, přilehlého salonku, zvelebení pokojů a celkového obrazu hotelu.
Tyto prozatímní nedostatky jistě vykompenzuje relax při procházách po kouzelné okolní krajině, vřelý a ochotný přístup personálu a výborná domácí kuchyně.

Na své si přijdou i sportovci, kteří mohou využít množství cyklotras v okolí.
Za zmínku jistě stojí i výlety do překrásné ZOO v nedaleké Lešné, nebo plavba po Baťových kanálech.
V zimních měsících nabízí krajina vyžití pro běžkaře, ale na své si přijdou i lyžaři na nedaleké sjezdovce na kraji Zlína.
Hotel je hojně využíván i partnerskými páry pro romantické večeře při svíčkách, nebo pro kouzelnou atmosféru večerní vířivky se sklenkou sektu.

K ubytování slouží 8 mezonetových pokojů (obývací pokoj v přízemí, ložnice v patře), 2 pokoje s balkonem v čelní části hotelu, 2 jednopokojové standardy a 2 pokoje s vanou.

V přední části hotelu se nalézá restaurace. Zde můžete uspokojit své chuťové buňky buď „ala card“, nebo přikoupením polopenzí a podobně.

Personál hotelu je vždy vstřícný a přátelský a každý host je pro nás individualitou. K nám přijíždíte jako hosté a odjíždíte jako přátelé.